מהי ציפה

בחדר מבודד מאור ומרעשים, במיכל אישי שצורתו צורת צדפה, במים מינרליים נעימים בטמפרטורת הגוף, בשקט גמור ובחשיכה תוכלו לחוות חוויה ייחודית של הרפיה עמוקה, בה גופכם יחזור אל המצב הרגוע ביותר מאז לידתכם. אחרי שתיכנסו למים הרכים, משוחררים מכוח הכבידה ומטרדות היום-יום, תצופו בהרגשת איבוד מוחלט של משקל.

ההרגשה הנפלאה, נטולת הגירויים החיצוניים, שמעניק מכל הציפה נקראת "חסך חושי" (טיפול בגירוי סביבתי מצומצם).

הניתוק מאינספור גירויים המגיעים מבחוץ "משחררים" את הגוף והמוח ומפנים מקום להקשבה לקולות הפנימיים של הגוף והתודעה. מחקרים מצאו שכך טיפול במכל הציפה משפר למידה וזיכרון, מפחית מתחים גופניים ונפשיים, משפר הליכי ריפוי, מפחית כאבים, מעורר יצירתיות ותשובות פנימיות, משפר את מצב הרוח ועוד.

אחרי שעת ציפה תהיה :

רגוע יותר
שמח יותר
בריא יותר

מיכל ציפה הוא תא המבודד את האדם מגירויים חיצוניים המפעילים את החושים. גובה המים במיכל מגיע ל-35 ס"מ והם מכילים ריכוז גבוה של מלח אפסום (מגנזיום סולפט) המומס בתוכם. טמפרטורת המים נשמרת בחום קבוע, זהה לטמפרטורת גוף האדם, בכדי למנוע תחושת חום או קור. למיכל דלת מכסה קלה אותה ניתן לסגור בקלות או להשאיר פתוחה לפי בחירה. בזמן הציפה ניתן לשמור על שקט או לשמוע ולהרגיש מוזיקה מיוחדת המגיעה מרמקולים תת מימיים. הציפה מתבצעת בשכיבה על הגב, עם הפנים כלפי מעלה. המלח הופך את המים לכבדים במידה כה רבה עד שהם מעלים אותך אל פני השטח ועוטפים את גופך הצף בחוסר משקל.

לאורחי חדר הציפה מצפה ערכה אישית הכוללת מגבת, סבון, שמפו, קרם גוף וג'ל רחצה, כמו גם הדרכה אישית וסרטון הדרכה בטרם הכניסה לחדר הציפה.

לנשים בהריון

טיפול במכל ציפה מאפשר לאם ולעובר ליהנות מקלילות ושחרור מלחץ וכאבים.

בגלל העומס המאסיבי שכוח הכבידה מפעיל על הגוף. מכל הציפה היא מפלט נפלא מכוח הכבידה שנשים הרות יכולות להגיע אליו.

לנשים בהריון

טיפול במכל ציפה מאפשר לאם ולעובר ליהנות מקלילות ושחרור מלחץ וכאבים.

בגלל העומס המאסיבי שכוח הכבידה מפעיל על הגוף. מכל הציפה היא מפלט נפלא מכוח הכבידה שנשים הרות יכולות להגיע אליו.

העניקו לעצמכם או לקרובים אליכם מתנה מיוחדת במינה.

אתם מוזמנים להפתיע את האנשים שאתם הכי אוהבים עם שובר לחדרי ציפה במתנה
ולהעניק להם חוויה ייחודית ומרגשת ליום ההולדת, יום הנישואים או לכל אירוע אחר.

כרטיסיות ומנוים

טווחי המחירים הם עבור טיפולים שונים ושילובים.ניתן להשתמש בכרטיסיות ומנויים עם בני משפחה וחברים, וכמובן להעניק מתנה. ערכת סבונים,אטמים ומגבות מקבלים במקום.

הזמן או צור קשר

הזמן פגישת יעוץ, שובר מתנה או כל שירות אחר עבורך או עבור יקירך במרכז גלים.

Call Now Button
WhatsApp chat
שינוי גודל פונט
ניגודיות