הפרעות קשב וריכוז – נוירופידבק בשיטת לנגפורד

טיפול טבעי בהפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות קשב וריכוז ללא תרופות!

אתם מכירים את הילד שלכם מספיק טוב כדי לדעת שהוא יכול יותר.

ברוכים הבאים למרכז גלים, המתמחה בטיפול בהפרעת קשב וריכוז- ADD\ADHD, ללא תרופות , נזקים או תופעות לוואי, באמצעות שיטת לנגפורד.

שיטה מהפכנית הנעזרת בטכנולוגיות נוירופידבק מתקדמות ותוכנות מחשב מפותחות.

התאמה מדויקת

בכל פעולה או מחשבה המוח מפעיל חלקים אחרים. בעזרת שילוב של טכנולוגיות טיפולי נוירופידבק וטיפול התנהגותי ניתן לעזור לילד לשנות באופן רצוני את גלי המוח שלו. באמצעות השינוי בחשיבה ניתן להביא את הילד למצבים של ריכוז, להפסיק את הצורך באלימות, לפתח את הביטחון העצמי ולהתגבר על פחדים שהוא חווה. כל זאת באמצעות מגוון כלים המסייעים להתרכז, להתמקד ולהוציא אל הפועל – בעצם להפעיל את המוח".בדיוק כמו שהרמת משקולות מביאה במשך הזמן לשריר חזק ומאומן ולכושר גופני, כך גם האימון של גלי המוח למטרה הרצויה, מביא בסדרה של מפגשים להשראת גלי הריכוז למשך זמן ארוך יותר, לפיתוח היכולת להשתמש באיזורים הקשורים לריכוז ובגרות וקיצור משך הופעתם של גלי הפיזור, הילד מקבל כלי שהוא יכול להשתמש בו בזמן שלו הוא נזקק, אם זה במקרה של צורך להתרכז ולהתמקד ואם זה במקרה של צורך להתגבר ולא לפעול באלימות. אנחנו נותנים בידיו, או יותר נכון בידי המוח שלו, את הבחירה".

תוצאה

בעקבות העליה ביכולת הריכוז, לומד הילד בעצמו באילו גלים להשתמש, ומגיע לתוצאות מדהימות לטווח הארוך בכל תחומי חייו.

מטפל

השיטה פורצת הדרך פותחה על ידי יעל לנגפורד, מומחית וחוקרת מוח לטיפול בהפרעות קשב וריכוז, ADD\ADHD. במרכז גלים צוות מטפלים.

זה הכל בראש!

פעילות המוח שלנו נמדדת באמצעות גלי מוח- גלי בטא (גלים מהירים) המשויכים לריכוז ותשומת לב, וגלי טטה ואלפא (גלים איטיים) המשוייכים לחלימה בהקיץ, דמיון, ריחוף ועולם פנימי.

אצל ילדים עם הפרעות קשב וריכוז, גלי הטטה והאלפא, האיטיים, הם הדומיננטים ולכן הם מתקשים להתרכז.

שיטת יעל לנגפורד באמצעות נוירופידבק מתקדם מאמנת את הילד להפוך את גלי הבטא המהירים לדומיננטים יותר בזמן שהוא זקוק להם, להעלות את רמת הריכוז ותשומת הלב, ועדין לשמר את עולמו הפנימי והכשרונות שלו.

יחודיות השיטה

הבשורה של שיטת יעל לנגפורד היא שבנוסף לשיטות נורופידבק מתקדמות היא משלבת שינוי חשיבתי, טיפול התנהגותי, פסיכולוגי וקוגניטיבי. המטפל הוא זה שצריך לעודד את הילד ולשקם את הביטחון העצמי שלו שנפגע במשך השנים. ילד בעל בעיות קשב וריכוז חווהה כישלונות רבים שמדכאים את ביטחונו העצמי. בשל חוסר הצלחה הוא חווה תסכולים רבים, ולעיתים בגלל התרופות שהוא נוטל ואינו יכולל בלעדיהן ועוד סיבות נוספות. זאת הסיבה שהיחס של המטפל כלפי הילד, הוא גורם חשוב מאוד בהצלחת הטיפול. גם להדרכה של ההורים יש חלק חשוב מאוד כי לולי הדרכה נכונה, ניתן בבית להרוס את כל מה שנבנה בידי עמל בשעת אימון מרוכזת. זאת בעצם תמצית שיטת יעל לנגפורד שהשכילה להבין שהילד אינו נפרד מהסביבה או מהמשפחה, כולם מרכיב אחד חשוב שכולו מקבל ב'מרכז גלים' את הטיפול ואת הדרך. השילוב של שיטות מחקריות מדעיות יחד עם טיפול התנהגותי והדרכה של ההורים, מסייע לתוצאות מוכחות הן מבחינה מדעית והן לאחר ניסיון בשטח.

צוות הקליניקה

הזמן או צור קשר

הזמן פגישת יעוץ, שובר מתנה או כל שירות אחר עבורך או עבור יקירך במרכז גלים.

שינוי גודל פונט
ניגודיות