המרכז לרפואה נוירואינטגרטיבית
03-5741133
טיפול ויברואקוסטי
 

לקוחות מספרים

חוויה מעניינת ויחודית
הרוגע והריחוף שהרגשתי במיטת הסנסוריום הפתיעו אותי, תחושת הזמן לא הייתה - או הייתה אחרת מזו שציפיתי לה. לא הייתי מתנגדת לשעה נוספת בסנסוריום. מנוחה טוטלית שלא יכולתי לקבל ביום יום העמוס והמלא. לחברתי שרה שהייתה וחוותה את הציפה הייתה חוויה מעניינת ומרגיעה. תודה! חנה ושרה (נתניה, כפר סבא)
אורח
 
אחת החוויות הכי מדהימות שחוויתי.
הציפה מרגיעה ומאפשרת מקום לעצמי - ורק לעצמי, וכך גם הסנסוריום - עוצמתי ברמות. בהחלט משאיר טעם של עוד פעם. שלווה ורוגע מוחלט, סביר להניח שעוד נתראה.
טליה
 
צלילה לתוך הצלילים העמוקים
תחושה של מעוף אין סופי. אובדן של גבולות בין הגוף, הקולות והאויר. לצאת אל אויר העולם נקי ומחודש. שקט עם עצמי והעולם. מחשבותי שקטות ורגועות צלולות כבבת עין הבדולח יופי צרוף. באהבה לצוות גלים. ג'פרי
אורח
 
פשוט נפלא!
פעם שנייה, ויהיו בטוח עוד הרבה...תודה רבה על הכל!
עפרת
 
אני חושבת ששם בסנסוריום הרגשתי משוחררת יותר מכל מקום.
היה לי חמים ונעים. אני חושבת ששם בסנסוריום הרגשתי משוחררת יותר מכל מקום. הרגשתי איזשהו שילוב מדהים בין צלילי המוסיקה וצלילי הגוף בתנועתו. זו חוויה מדהימה- לספר לחברות. נגעתם בתחום שלא רבים נוגעים ועל כך הברכה. ישר כוח!
אוסנת
 
חוויה שקשה להעביר במילים. כל אחד חייב לעצמו
כל אחד חייב לעצמו לנסות ולהבין לאילו מקומות הוא עצמו לבדו יכול להגיע. תודה רבה.
שרון
 
חוויה מדהימה ומומלצת.
להתעופף מכל המוכר ועם זאת ליהנות מכל הדברים שכביכול אני מוותרת עליהם. פשוט מכל העולמות. המון תודות.
עדנה

באתי מתוך עולם של לחץ, חרדה וחוסר יכולת לתפקד,
חוסר יכולת להחליט וחוסר יכולת לעשות כל מיני דברים. כלפי חוץ תפקדתי כרגיל, אך בפנים היה בלגן. כאן הוחזר הסדר על כנו, השלווה. קיבלתי הבהרות להתנהגותי ותחושותיי וכך גם ידעתי איך להתמודד טוב יותר עם הבעיות בהן נתקלתי. על החוויה המיוחדת, על היחס החם ועל העזרה שלכם לעזור לי לחזור למעגל החיים יותר נורמלי- תודה!
דבורה
 
במקום שנגמרו לי המילים נוצרה חוויה שאין מילים לתאר אותה.
מרגע שנכנסתי לגלים הרגשתי גל מוכר שהצטרף לסנסוריום- שנגע בכל תא בגופי ובנשמתי. עברתי חוויה של חיים שלמים- מהרחם דרך השראה ועד לעתיד. יצאתי נפעמת ומוארת. המילה תודה לא תכיל את ההרגשה הזו ואת התודה שלי.
אביבה
 
חוויה עוצמתית פנטאסיטית שהביאה אותי לגבהים עצומים של התחברות פנימית אל עצמי.
הרפיון הכללי שאני חשה בו כרע מקשה עלי אפילו להקליד מילים אלו. ישנו פער עצום בן תחושות הגוף והנפש לבין היכולת הוורבלית שלי לתאר אותה. נעים לי. חוויה עוצמתית פנטאסיטית שהביאה אותי לגבהים עצומים של התחברות פנימית אל עצמי. זכרונות ילדות עלו והציפו אותי יחד עם חוויות קשות שעברתי. הסנסוריום מוציא אמוציות גבוהות ביותר והציפה משלימה אותו "בניקוי השטח" וטיהור הנשמה. אני רוצה לעצמי חוויות דומות כאלו בהמשך ואולי כך אקבל תשובות לסימן שאלה אחד גדול שאני חיה בו. אמשיך ואגיע לספוג וללמוד.
ענת
 
זה המקום לחבר בין מזרח ומערב, בין רגשי לשיכלי
ולדעת להפריד בין זמן עצב לזמן שימחה. עולם הצלילים והתדרים בסנסוריום עושה סדר בתת מודע ואז ההכרה הצופה מכוונת אותנו לעשות את הדבר הנכון שהוא המתנה לתשובות ולקבל את כל מה שאלוקים נתן לנו בשימחה. מומלץ מאד.
משה
 
לפני כשלושה שבועות שהיתי בחדר הסנסוריום.
הרוגע, הרטט והצלילים העירו את גופי וסחפו אותי אל רגעים של הנאה בילדותי, קופצת בין גלי הים, משתכשכת במים, רוקדת עם משב רוח בין עצי היער והרגשה של הקלה והנאה מרובה מילאה אותי. בימים של מתח ולחץ טוב לדעת שיש מקום שבו אתה יכול לצאת מהכל ולחזור לעצמך- אל הטוב שבך. יש לציין שהמקום כולו נעים ומשרה אווירה מאד נעימה. הכל עשוי בטוב טעם, עם היצירות של ג'רמי מסביב. נ.ב. העולם נראה יפה יותר, שמח יותר כשיוצאים מכאן.
חיה
 
בקשר לסנסוריום ולרוגע הנפשי שעושה לי אך ורק טוב
יותר מכל דבר אחר שקרה לי אי פעם בחיים. אני סובלת מהתקפי חרדה ופחד שזה מגיע לנפילות ואז מגיע הגלים של הדיכאון שזה איום ונורא. אחרי טיפול של הסנסוריום אני מרגישה בעולם אחר ורגוע, נפשי וגופני. והכי הכי זה שהמוח שלי יוצא מהגוף למקום אחר, למרות המוזיקה המדהימה שזה עושה לי הרבה כוח להמשיך הלאה בקצב החיים. אני רק מחכה לפגישה הבאה. מקווה מאד שבמהלך הזמן אני יבוא לסנסוריום רק בשביל הכיף היומיומי שלי בלי כל ההתקפים הלא נעימים.
גלית
 
קיבלתי את המתנה הכי יפה ליום ההולדת שלי-
שעתיים וקצת של שלווה וריחוף. ממש חוויה שמרגיעה ומשחררת מכל הלחצים והמתחים של היומיום. תודה.
עפרת
 
באנו לעשות משהו אחר ומיוחד לכבוד יום הנישואים שלנו.
לאחר שקראתי את המאמר עליכם כבר ידעתי שאגיע לגלים... אני כמו כל דבר חדש מתרגשת . ג’רמי הסביר לנו בצורה מפורטת ויפה על הציפה ועל הסנסוריום וכבר הדופק שלי התחיל להזדרז. אבל הכל חלף מהר מהרגע שנשכבתי על המיטה שעושה ויבראציות בגוף לצלילי מוזיקה ששמעתי . הגוף התחיל לרקוד מבפנים, צמרמורות שמקומות שונים בגוף, נשימה שהעמיקה ושלום בלתי רגיל בתחושות שלי. הזמן עבר לי ביעף ורציתי עוד...בזמן שהייתי על המיטה הרגשתי תופים בגוף, תנועה עדינה עם צליל עדין ותנועה חזקה ועמוקה עם צליל עמוק. אחכ’ עברתי אל הציפה, היתה תחושה של ריחוף כבר בשניות הראשונות , התרגשות פנימית עד כמה שאפשר לא להחזיק, לעזוב והגוף מרחף לו במים . נהנתי מהתזוזות הקלות מבלי לשאת משקל. הרגשתי משוחררת יותר מכל מקום , הרגשתי איזשהו שילוב מדהים בין צלילי המוזיקה לתזוזות המים העדינות . נגעתם בתחום שלא הרבה נוגעים ועל כך הברכה...
אסנת
 
ההכרות שלי עם מכון גלים התחילה בעת המתנה לתיקון מכשיר הטלפון הנייד שלי.
אז התוודעתי אל השלט "חדר כושר למוח". החוויה היתה אחרת לחלוטין, שונה לחלוטין מכל דבר אחר שדימיינתי לפני. הניגוד המוחלט בין שני הטיפולים- הסנסוריום וחדר הציפה, יצרו חוויה משלימה ושונה. הרוגע המוחלט חסר הגבולות תוך ריחוף במעין חלל אין-סופי יצר תחושה נפלאה של שקט בגוף ובנפש. תודה מקרב לב על חוויה ייחודית!
שלומי
 
עברתי היום סנסוריום.
בהתחלה נרתעתי כי הדברים חדשים. המשכתי עם מוזיקה שמכניסה אותי לרגשות ביטחון ושהכול טוב, אוהבת הכל, מרגישה שהעולם מקסים, ותוך כדי המוזיקה אני מרגישה שאני נסחבת לעולמי, לעולם הילדות שלי ונזכרתי בדברים, והכי מפליא שהכול טוב. הרגשה כזו עוד לא הרגשתי בחיים שלי!
וורד
יצירת קשר
 / מלאו כאן את הודעתכם ואחד מאיתנו יחזור אליכם בהקדם
שדות המסומנות ב- * הן שדות חובה