טיפול בחדר ציפה לזוג

טיפול בחדר ציפה לזוג

650.00 

טיפול ציפה יחיד במתנה לאדם שאתה אוהב. מי שמגיע לצוף מקבל ערכת טיפוח אישית במרכז גלים הכוללת מגבות, סבונים, אטמי אוזנים וקרם גוף. בחדר יש מגבות אישיות ומקלחת.

קטגוריה:

תיאור מוצר

כל אחד מבני הזוג צף במכל אישי משלו בחדר ציפה אישי. אתם מקבלים את כל ההנחיות יחד, ואז כל אחד נכנס לחוויה אישית, ולאחריה אתם נפגשים שוב לכוס תה ועוגיות והחלפת חוויות. חלק מעוצמת הטיפול במכל הציפה הוא העובדה שזוהי חוויה אישית לגמרי, ועל כן זוגות הבאים יחד נכנסים באותו הזמן לשני מכלי ציפה נפרדים.

משך הציפה עצמה הוא שעה, אך יש לקחת בחשבון חצי שעה נוספת לצורך קבלת הדרכה, מקלחת קצרה לפני הציפה ומקלחת נוספת לאחריה. כל לקוח יקבל עם הכניסה לחדר הציפה ערכת טיפוח אישית הכוללת מגבות, ג'ל רחצה, שמפו, קרם גוף ואטמי אוזניים. לאחר הציפה "חוזרים למציאות" בנחת על כוס שתייה וכיבוד קל. מומלץ לא לקבוע אחרי הציפה התחייבות מיידית נוספת, ובוודאי לא התחייבות אינטנסיבית. קחו לעצמכם מעט זמן אחרי הציפה ל"עכל" את החוויה במלואה.

 

**הציפה אינה מתאימה לאדם הסובל מאפילפסיה פעילה בשנים האחרונות, לאנשים עם בעיות לב שאינן מאוזנות או מטופלות או אנשים הסובלים מתופעות של איבוד הכרה.

אין עדיין חוות דעת.

Be the first to review “טיפול בחדר ציפה לזוג”

שינוי גודל פונט
ניגודיות